Geea

Lokálne fotovoltické zdroje

Lokálne FV zdroje

Pre návrh a realizáciu lokálnych fotovoltických zdrojov používame fotovoltické moduly uvádzané dlhodobo v Bloomber Tier 1 List, čo zjednodušuje bankovateľnosť našich riešení.

Striedače používame prednostne od výrobcov Goodwe a Sungrow, avšak po dohode s klientom vieme do našich riešení integrovať aj striedače od iných výrobcov. 

Značky Goodwe a Sungrow patria do tzv. Veľkej štvorky, čo sú celosvetovo najväčší výrobcovia striedačov. Okrem spomínaných tam patria ešte SolarEdge a Huawei.

Svetoznáma značka GoodWe je garanciou maximálnej spoľahlivosti, nadštandardných riešení a príjemného pomeru kvalita/cena. Hlavným akcionárom je JXT Group, ktorá dodáva komponenty pre Apple a Samsung. Meniče GoodWe sú niekoľko rokov jedny z najpoužívanejších v Holandsku, Veľkej Británii, Austrálii a sú absolútnou jednotkou aj v Číne.

Výrobca Sungrow je svetovo najbankovateľnejšia značka striedačov. Najväčšie naše realizácie s touto značkou sú fotovoltické elektrárne od 1,2 MWp až po 16 MWp, realizované najmä v Rumunsku a Maďarsku.

Samozrejmosťou je úplná starostlivosť o Vaše riešenie, od návrhu, cez realizáciu, pripojovací proces a následnú starostlivosť počas prevádzky.

SME TU PRE VÁS OD ROKU 2011